SmodBIP

Pokaż aktualności z roku:

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 ogłasza nabór na stanowisko pracy główny księgowy.

02.07.2012
Miejsce wykonywania pracy : Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie ul. Tczewska 11, Kontakt : 89 - 526- 22, Wymiar czasu pracy: 0, 75 etatu, Rodzaj umowy : umowa o pracę

Nasze sukcesy.

13.06.2012

W tym roku szkolnym nasze przedszkole wzięło udział w Konkursie Ministra Edukacji Narodowej dla Rad Rodziców ,, Mam 6 lat."  Zajęliśmy w nim III miejsce w województwie i otrzymaliśmy tytuł PRZEDSZKOLA DOBRZE PRZYGOTOWUJĄCEGO DO SZKOŁY.

13.06.2012

Jak co roku największym świętem w naszym przedszkolu jest Dzień Dziecka. O tym specjalnym dniu pracownicy naszego przedszkola myślą z dużym wyprzedzeniem. W tym roku to wielkie święto cereblowaliśmy w Ziołowej Dolinie. Dostępny termin Pani Dyrektor zarezerwowała jeszcze w ubiegłym roku kalendarzowym.

Oświadczenie dyrektora o stanie kontroli zarządczej za rok 2011.

28.04.2012

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Olsztynie oświadcza :

Prezentacje Literackie.

22.04.2012

Nasze przedszkole od kilku lat jest organizatorem  imprezy pod nazwą  Prezentacje Literackie . W tym roku odbyły się one również  tradycyjnie w miesiącu kwietniu.

Pożegnanie zimy.

03.04.2012

21 marca dzieci z naszego przedszkola , jak co roku, uroczyście pożegnały zimę i przywitały bardzo ciepło kalendarzową wiosnę.

Nabór do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Olsztynie

09.03.2012

DRODZY RODZICE !

Od poniedziałku ( 12 marca ) rozpoczynamy do naszego Przedszkola NABÓR 2012.

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu.

10.02.2012

Karnawał to pełna wrażeń i kolorów tradycja nie tylko dla dorosłych.

Bal karnawalowy dla dzieci to pomysł na fantastyczną zabawę i niezapomniane chwile.

To czas radości i wspaniałej zabawy.

23.01.2012
Babcia i Dziadek to obok rodziców bardzo ważne osoby w życiu każdego z nas. Zawdzięczamy im bardzo wiele. To oni wspierają, pocieszają i przekazują życiowe mądrości. O Babci i Dziadku nie zapomniały ,, Przedszkolaki" z Jedynki. Chcąc im podziękować za miłość i ciepło zaprezentowały to co potrafią najlepiej : śpiew i recytację wierszy w krótkich programach artystycznych, ciesząc się przy tym bardzo z obecności najbliższych.

Opublikował: Teresa Ratuszniak
Publikacja dnia: 15.03.2011