SmodBIP

Nasze sukcesy.

13.06.2012

Tytuł ten mamy dzięki systematycznej , rzetelnej i kreatywnej pracy nauczycielek grupy Sowy - mądre głowy Pani Marzeny Muzyczuk i Pani Małgorzaty Zabolewicz oraz wspaniałemu opisowi tej pracy przez Panią Annę Gajdamowicz z Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1 . Dnia 4 czerwca  Pani  Dyrektor Teresa Ratuszniak wraz z Panią Anną Gajdamowicz  wybrały się do Warszawy aby osobiście odebrać z rąk Pani Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas Dyplom dla Rady Rodziców  przy Przedszkolu Miejskim nr 1 w Olsztynie - Finalisty Konkursu Ministra Edukacji Narodowej ,, Mam 6 lat".

Gala finałowa odbyła się w Galerii Porczyńskich.

Otrzymaliśmy również List Gratulacyjny z serdecznymi gratulacjami oraz życzeniami dalszych sukcesów w rozwoju Przedszkola i w przygotowaniach dzieci do edukacji szkolnej  od Warmińsko -Mazurskiego Kuratora Oświaty Pani Grażyny  Przasnyskiej.

Opublikował: Dorota Ulatowska
Publikacja dnia: 13.06.2012